Yeni başlayanlar için beş tığ işi desenleri

Yeni başlayanlar için kroşe desenleri 35 Kolay kroşe desenleri DXBURXF

Yeni başlayanlar için kroşe desenleri 35 Kolay kroşe desenleri DXBURXF

Yeni başlayanlar için tığlamayı başlattıysanız, Yeni Başlayanlar İçin Beş Tığ Desenleri size tam yardımcı olacaktır. Hasta ve doğru bir şekilde öğretilirse kolay bir sanattır. Başlamanızdan birkaç hafta sonra öğrenebilirsiniz, ancak her şeyin yolunda gitmesi çok önemlidir. İşte bir acemi iseniz öğrenmenize yardımcı olacak birkaç fikir.

Yeni Başlayanlar İçin Bu Tığ Desenleri başlamak için çok iyi

  1. Sabun Örtüsü Kalıbı: Yapılması gereken çok hoş bir şey. Sadece tığ işi büyük halkalar yapmanız gerekir ve sonra desenin geri kalanıyla istediğiniz gibi yapabilirsiniz.
  2. Çiçek Eşarp: Çiçekler ustalaşmak için en kolay desen. Bunu bir kez iyi bilirseniz, eşarp yapmak için onları her zaman birbirine bağlayabilirsiniz.
  3. Çiçek Halısı: Çiçek halıları odanızı giydirmek ve hızlıca yapmak için kolay bir yoldur. Halıya bakmak için tüm çiçeklere katılman gerekiyor.
  4. Dikdörtgen Yatak Örtüsü: Döngüler yapmak kroşe içindeki en kolay örüntüdür ve bir iğne ve ip ile kolayca elde edebilirsiniz. Kendine yeterince güveniyorsan, kendin için güzel bir yatak örtüsü yapabilirsin.
  5. Örgü Şal: Örgü şallar herhangi bir kıyafet ile çok iyi görünüyor. Öyleyse gidip yukarıdaki bölümlerde edindiğiniz tüm becerileri kullanın.

Yeni başlayanlar için bu güzel kroşe desenleri her zaman deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır.

2017-09-13 2017-09-13

Beautiful and trendy knitted skirt
A guide to start off with vintage knitting patterns

Cevapla