Yeni anneler için bebek battaniyesi örgü desenleri

bebek battaniyesi örgü desenleri bebek kadehi battaniye CRNHRUL

bebek battaniyesi örgü desenleri bebek kadehi battaniye CRNHRUL

Annelik çok fazla mutluluk getirebilir, ancak onunla birlikte birçok sorumluluk da getiriyor. Biri çocukları için çok şey öğrenmek zorundadır ve bunlardan biri de kıyafetlerini ve onları giydirmek için diğer şeyleri yapmaktır. İşte yeni annelerin bebekleri için ne istediklerine karar vermelerine yardımcı olmak için önerilen birkaç Bebek Battaniyesi Örme Desenleri.

Bu Bebek Battaniyesi Örme Desenleri, kullanımı kolay ve yapmak kolaydır:

  1. Çizgi Filmleri Kullan: Bebekler animasyonlu şeyleri sever ve çizgi filmlerin canlı ve hareketli oldukları bilinir. Çocuğunuzun ilgisini çekebilecek ve onu izlerken mutlu hissedebileceğiniz çok sayıda hayvan karikatürü kullanın. Çeşitliliği korumak için kolayca bir tane öğrenebilir ve çeşitler yapabilirsiniz.
  2. Çıkartma kullanın: battaniyeyi sıfırdan yapmanın sizin için çok fazla olduğunu düşünüyorsanız, istediğiniz efekti elde etmek için piyasada bulunan etiketleri kullanın. Mevcut seçeneklerin bolluğu vardır ve bu yüzden onları keşfedebilirsiniz.
  3. Renkleri kullanın: Çocuklar çok zeki varlıklardır ve parlak ve renkli olan her şeyi severler. Çocuğunuza sevgiyle yarattığınız battaniyenin görsellerinin tadını çıkarmasına izin verin.
  4. Kabartma efektini kullanın: Bunu başarmak için piyasada kolayca bulunabilecek kadar farklı baubles ve aksesuarlar kullanabilir ya da evde de kullanabilirsiniz. Öyleyse devam et ve istediğini dene.

Bu Bebek Battaniyesi Örme Desenleri o kadar basittir ki, her anne onları yapmayı öğrenebilir.

2017-09-26 2017-09-26

Cute cable knit blanket
Crochet free patterns for gifting

Cevapla