Tığ işi yılbaşı süsleri farklı türleri

Noel, Noel ağacını süslemek için süslemelere ihtiyaç duyduğunuzda, farklı kroşe desenlerini denemek için çok iyi bir fırsattır. Tığ işi Noel süsleri sadece eşsiz değil aynı zamanda dekorasyonunuzu farklı bir seviyeye taşıyabilecek kapasitededir. Ve en iyi şey, Noel süslerini süslemek için bir profesyonel olmanıza gerek olmamasıdır. İşte Noel kutlaması için süsler tığ işi için bazı fikirler.

Tığ işi servet süsleme

Noel ağacınız için mükemmel bir süs. Bunun için acemi uzmanlık seviyesine ihtiyacınız var. Her süs parçasının fiyatı sadece 3 dolar civarında. Böylece istediğiniz kadar kazanabilir ve hediye olarak da gönderebilirsiniz. Bu çiçeğin süs gibi taç atmasını sağlamak için bir açık renkli iplik kullanın ve buna kontrast renk yay ekleyin. Akşamları kolayca bitirebilirsin.

Kar tanesi süsleme

Tığ işi Noel süsleri arasında; bu model en güzel görünüyor. İplikleriniz ve kancanızla Noel ağacınız için kar tanesi desenleri yapın. Bunun için sadece beyaz renkli iplikler kullanın. Her süs, size 10 $ civarında bir ücret verir ve bir akşam bitirebilirsiniz.

Mini çorap süsü

Mini çoraplar Noel ağacı için geleneksel süsüdür. Bu özel kroşe desenini yapmak çok kolaydır, bir kere başladığınızda onları yapma bağımlısı olacaksınız. Tüm hafta sonu süresine sahipseniz, bir dolu çanta alabilirsiniz ve her bir parça size yaklaşık 10 dolar verir.

Noel baubles

Noel ağacı için bir başka harika süs biblo. Farklı renkli iplikler alın ve tüm hafta sonunu harcamak istediğiniz kadar yapın. Parça başına maliyet 10 doların altında.

Cevapla