Tığ işi omuz silkme modelleri

Omuz silkileri, uzun veya kısa kollu olabilen kısa kırpılmış giysilerdir. Giysiler, gömlekler veya tank üstleri için üst tabaka olarak giydikleri için dış giyim eşyası olarak giyilirler. Tığ işi omuz silkiyor, ortak tığ işi dikişlerini kullanarak, bir dikiş veya birden fazla dikişin bir kombinasyonu kullanılarak, birçok kişinin ihtiyacına göre düzenlenebilir. En güzel örneklerden bazıları bu makalede paylaşılmaktadır.

Büyükanne Cocoon kroşe omuz silkme

Büyükanne koza dikişi benzersiz ve güzel bitmiş bir omuz silkme ortaya çıkaran bir dikiş. Dikiş büyükanne kare dikiş deneyimi ile kasıkçı arasında popüler. Çift kroşe ve zincir dikiş kullanılır, ancak koza desenini ortaya çıkarmak için daha küçük delikler bırakılır. Daha büyük bir kroşe kancası kullanmak bu kalıba ulaşmada yardımcı olacaktır.

Chevron dantel Tığ Shrug

Chevron dikişi, tek veya çift kroşe kullanılarak elde edilebilecek bir zig zag desenidir. Chevron dantel modeli bu nedenle daha karmaşık ve zariftir. Bir elbise giyildiğinde bu deseni kullanarak yapılan tığ işi omuz silkme zarif görünecek. Kıyafetlerinizle rengin çakışmasını önlemek için kullanılacak renkler özenle seçilmelidir.

Vintage tığ işi omuz silkme

Vintage tığ işi desenleri çoğunlukla dantel ve bardak altlığı peçetedir. Bu iki tığ işi dikişini kullanarak harika omuz silkileri yapabilirsiniz. Beceri ve pratik ile, omuz silkmeniz için karmaşık desenler oluşturmak üzere diğer dikişlere bu iki dikiş ile araya girebilirsiniz.

Cevapla