Tığ işi maksi elbise giymek nasıl

Maxi elbiseler uzun zamandan beri popülerdi, çoğu zaman sadece zenginler maxi elbiseler tarafından sunulan lüksü karşılayabiliyordu. Bugün, her kadının kullanabileceği, her çeşit elyafta maksi elbiseler mevcuttur. Tığ işi maksi elbiseler de zamanla popüler hale geliyor ve hatta moda pistlerinde bile görülebiliyor. Maxi elbiseler bu nedenle yaz giyimleriniz için harika bir malzemedir ve bir giyinin nasıl giyileceğine ilişkin birkaç kılavuz bu makalede paylaşılmaktadır.

Vücut tipinizi bilin

Tığ işi maksi elbiseler tüm kadınlar için uygun değildir. Tığ işi ile birlikte gelen tasarımlar ve desenler vücut tipinizi vurgulayabilir veya vurgulayamaz. Düzgün vücutlu kadınlar, güzel eğrilerini sergileyen, maksi maksi elbise giyebilirler. Petite kadınları, yükseklikte bir yanılsama yaratmak için belde detaylı tığ işi maksi elbiselere gidebilirken, çocuksu çerçeveli kadınlar, iyi tonlanmış kollarını göstermek için spagetti kayışlarına sahip tığ işi maksi elbise giyebilirler. Buradaki sır vurgulamanız gereken varlıklarınızı ve saklamanız gereken kusurlarınızı bilmektir.

Düzleşen bir Desen Seçin

Tığ işi maksi elbiseler pek çok tığ işi deseninde gelir. Doğru modeli seçmek sadece zevkinize değil, aynı zamanda vücut tipinize göre iyi çalışıp çalışmadığına da bağlı olacaktır. Tığ işi maksi elbisenin rengini de kontrol edin; koyu renkler yaz günlerinde iyi sonuç verir. Ayrıca sizi olduğunuzdan daha büyük gösterebilecek bilmece dikkat edin.

Cevapla