Tığ işi elbise desenleriyle gardırobunuza baharat ekleyin

Tığ işi elbiseler günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Onlar yaz sezonu için harika bir gardırop eki ve birçok güzel desen ve tasarımlarda geliyor. Bu makalede, en popüler kroşe elbise modellerinden birkaçı ele alınmıştır.

Açık iş tığ işi elbise modelleri

Bu kroşe elbise modelleri, adından da anlaşılacağı gibi açık. Bir şeyin altına giyilmeleri gerekiyor, ama daha cesur kadınlar tasarımlarına bağlı olarak kendi başlarına giymeye karar verebilir. Özellikle gündelik durumlar için, hatta bir akşam gezisi için, özellikle siyah iplik elbiseler için giyilebilir. Tığ işi dikiş, elbise tamamlandıktan sonra açık alanda kalan boşluklar olacak şekilde yapılır.

Plaj Tığ Elbiseleri

Yüzerken değilken kumsalda dolaşmanın harika bir yolu olan bu tığ işi elbise modeli, açık çalışma düzenine yönelen birçok sevimli desen ve desende gelir. Uzun, orta ve kısa boylarda gelirler. Böylelikle bu tığ işi elbisenin içinde hala serin tutarken, plajı örtebilirsiniz.

Podyum Tığ Elbise

Moda dünyasında podyum kıyafetleri de dikkat çekiyor. Kullanılan kroşe elbise modelleri çoktur, bazıları dairesel desenlerde, bazıları da vintage veya iki veya daha fazla kroşe deseninin bir kombinasyonu halinde yapılır. Sonuç, herhangi bir sosyal ortam için giyilebilecek şık bir elbisedir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şık ve zarif elbiseler yapmak çok başka tığ işi elbise modelleri vardır. Mevcut çeşitli elbiselerden geçmek, ihtiyaçlarınıza neyin uygun olduğuna dair bir ipucu verir.

Cevapla