Tığ amigurumi desenlerini yakalamak

amigurumi tığ işi desen: kucaklamak zürafa amigurumi tığ işi zürafa ZHMKIQI

amigurumi tığ işi desen: kucaklamak zürafa amigurumi tığ işi zürafa ZHMKIQI

Tığ işi Amigurumi, normal iplik ipliğini, herkesin dikkatini çekecek ve sizi bu tür bir sanatçı gibi gösterecek muhteşem tasarımlara dönüştürme sanatıdır. İşin aslı, normal yün veya iplikleri harika tasarımlara ve desenlere dönüştürebileceğiniz bir sanatçı olduğunuzdur. Crochet Amigurumi ile ilgili en iyi şey, istediğiniz kadar desen yapabileceğiniz biraz pratik yapmasıdır. Yatak odanızda veya çocuk yatak odanızda tutmanız harikadır. Onlar renkli ve göz kamaştırıcı ve normal desenlerden çok daha iyi. Bir yeri daha çekici hale getirmek için bir Tığ Amigurumi’den daha iyi bir şey yoktur.

  1. Renkli Zürafa: Renkli bir zürafa, yeşillik, maviler ve kırmızılar ve portakallarla çok sayıda renkte olabilir. Alanınızı herkesin aşık olacağı aydınlık bir yere çıkaracaklar. Bunu öğrendikten sonra, büyüleme sanatını öğrendiniz.
  2. Yavru fil: Filler, temelde yumuşak devler olan sevimli ve sevimli hayvanlardır. Çocuğunun sevebileceği daha iyi bir şey yok. Bunlardan birini çocuğunuzun odası için yapmak, onları gerçekten mutlu edecek.
  3. Yavru baykuş: Baykuşlar iri gözleri ile hem gizemli hem de sevimlidir. Aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler arasında bir favori. Bu yüzden onları kullanmak harika olurdu.
  4. Bebek kuğu: Bir kuğu, çirkin bir güzelliğe dönüşmenin sembolüdür. Onlar hakkında yazılmış birçok hikaye ile tanınırlar.

2017-09-24 2017-09-24

A guide to knitted socks
Formal cable knit cardigan

Cevapla