Sizi meşgul tutmak için fikirleri kroşe

tığ işi fikirler ... dekoratif yastıklar yapmak için renkli tığ işi desenleri ... LMMQHPE

tığ işi fikirler … dekoratif yastıklar yapmak için renkli tığ işi desenleri … LMMQHPE

Meşgul ve meşgul kalmak istiyorsanız, tığ işi fikirlerin yardımı ile yapmanın daha iyi bir yolu yoktur. Onlar bakmak şaşırtıcı ve yapmak için daha eğlenceli. İşte tığlayabileceğiniz şeyler. Bu kroşe fikirleri kesinlikle sizi meşgul edecek.

  1. Kupa kapakları: Kupalar evde olması gereken harika bir parça. Hepimiz onları kahve ve su içtikleri için seviyoruz. Bir kupa aynı zamanda çoğu insan için inanılmaz bir duygusal hatıradır. Bu yüzden tığ işi yapıp örtbas edebilmeniz harika. Bu, sıcak kahvelerinizi kışları daha uzun süre sıcak tutarken bardağın iyi görünmesini sağlar.
  2. Kanepe Örtüleri: Kanepeler genellikle dekoratif amaçlı kullanılır ve bu yüzden onları iyi dekore etmenin anlamı büyüktür. Tığ işi tasarımla bunu yapmanın daha iyi bir yolu ne olabilir? Her türlü mobilyada olduğu gibi krem ​​veya beyaz gibi renklerde yapabilirsiniz. İyi görünmesi için tam uzunlukta veya küçük parçalar yapabilirsiniz.
  3. Çekme: Çekme, çok güzel bir giysidir ve kışları en fazla kullanmaya başlar. Yazları kullanmak için pamuk kullanabilirsiniz. Kesinlikle harika görünüyorlar.
  4. Etekler: Tığ işi etekler herkese çok yakışmış. Onları tercih ettiğiniz ve sevdiğiniz uzunlukta yapabilirsiniz.

Yani bu kroşe fikirleri ile eğlenin

2017-09-12 2017-09-12

Different patterns of knitted christmas stockings
Rev up your style statement with a crochet dress

Cevapla