Resmi kablo örgü hırka

Kablo örgü hırka, gardırobunuzun bir çok farklı amaca hizmet edecek bir parçasıdır. Onlar da çok resmi ve çok şık görünebilirler. Onları giymenin birçok yolu var. Onları giymenin dört farklı yoluna bakalım.

Kablo Örgü Hırka Stil 1:

İlk tarz biraz moda ve henüz resmi. En resmi düzenlemelerde bile kendilerine yer vermeyi seven kadınlar içindir. Uzun çizme ve modifiye edilmiş bir kablo hırka ile çita desenli kalem etek giyebilir.

Kablo Örgü Hırka Stil 2:

Bu okul kız tarzı ve sadece ruhlu ruhlar onu gerçekten iyi çekebilecek. Kısa bir kablo hırka ile uyluk yüksekliğinde siyah etekli bir ekip oluşturabilirsiniz. Bu arkadaşlarınızla bir akşam için mükemmel bir kıyafet olacak. Sen olduğun için çok fazla takdir göreceksin.

Kablo Örgü Hırka Stil 3:

Bu, her zaman biraz maceracı olmayı seven kadınlar içindir. Kablo pelerini neon pembesi veya neon yeşili gibi çok yüksek bir renkte giyebilir ve nötr renkte sade bir etekle birleştirebilirsiniz.

Kablo Örgü Hırka Stil 4:

Uzun bacaklı kadınlara karşı bu tarz biraz önyargılı. Bacaklarını göstermekten hoşlanıyorsan, şortlu bir kablolu hırkada dans edebilirsin. Şortlarda rahat hissetmiyorsanız, pantolon giyin. Devam et o zaman.

Cevapla