Örme yılbaşı çoraplarının farklı desenleri

Bu makale, örme Noel çoraplarının çeşitli modelleri hakkında sizi bilgilendirecektir. Örgü materyallerinizi hazır bulundurduğunuzdan emin olun çünkü bu basit ama güzel tasarımları öğrendikten sonra, denemeye başlamak için bir dakika beklemeyeceksiniz.

Örme Mini Yılbaşı Çorapları

Bu çorapların yapımı çok kolaydır ve Noel ağaçları süslemek için çok iyi kullanılabilir. Önceden bir örgücü olmasanız bile, bu tür mini çorapları bir akşam içinde bitirebilirsiniz. Sadece iki farklı renkte iplik ve örgü iğnesi gerekir. Geleneksel olarak kullanılan renkler Noel amacıyla kırmızı ve beyazdır. Proje yaklaşık 10 ila 15 dolar arasında olacak.

Eski moda örme Noel çorapları

Geleneksel olmayı seviyorsanız bu çorapları kolayca yapabilirsiniz. Bu çoraplar mini çoraplardan daha büyüktür ve tek veya çok renkli olabilir. Bu çorapları yapmak ve ılımlı bir hızda çalışmak için orta ağırlıktaki iplik ve örgü iğnelerine ihtiyacınız olacak, bir veya iki günde bitirebilirsiniz. Bu proje için yaklaşık 20 $ harcamak zorundasınız.

Düğme çorap

Noel çoraplarınıza olağanüstü bir görünüm vermek isterseniz, düğmeli çorapları kolayca örmeyi deneyebilirsiniz. İhtiyaç duyulan ana malzemeler, iplik ve örme iğneleri olarak olağandır; Ek olarak, çoraplarınızı sabitlemek için düğmelere ihtiyacınız olacaktır. Orta düzeydeki örgü uzmanlığı seviyesiyle akşamları bitirebilirsiniz. Bu tür örme Noel çoraplarını yapmak için yaklaşık 20 $ harcamalısınız.

Ayrıca, Noel çorapları için bu sezon örgü için seçebileceğiniz çok sayıda başka desen var.

Cevapla