Örme çiçekler; bilişsel becerilerin artması

Örme çok zor bir iştir. Örgü, bu yün ipliklere şık ve moda bir şekil vermek için bir veya iki iğneli ince yün iplikleri gerektirir. Örme, çok fazla konsantrasyon gerektirir; bu işlemi şanssız bir şekilde taşımak, keyfi bir tasarımla sonuçlanacaktır. İstenilen stili elde etmek ve istenen tasarımı elde etmek için, bir şeyi örerken tamamen konsantre olmalısınız. Örme, kolayca örülebilmeleri için yumuşak yün iplikler kullanır.

Örme Etkinliği

Örme vücut için sağlıklı bir aktivitedir. Vücudun genel hareket algılayışını arttırmaya yardımcı olan beynin motor işlevlerini harekete geçirir. Beynin her lobunun fonksiyonunu arttırır. Örme, ön lobun işleme, dikkat ve planlama yeteneğini arttırır. Oksipital lobun görsel işlemesi de geliştirilmiştir. Beyindeki serebellum tarafından kontrol edilen hassasiyet ve zamanlama örgü aktivitesi ile de artar.

Örgü Çiçekler; Bilişsel Davranışlarda Faydalı

Örme çiçekler, örgü işleminin en iyi sonucudur. Bunlar beyninizin bilişsel davranışını arttırmada yardımcı olur. Çiçekler beyninizin genel işlevselliğini arttırmaya yardımcı olabilecek birçok renk ve farklı teknikler içerir. Çiçek örgüsü beynin daha iyi bir şekilde gelişmesine yardımcı olur.

Örme Çiçeklerin Kullanım Alanları

Örme çiçekler bugünlerde çok popüler. El örgüsünü, çocuk giysilerini ve benzeri şeyleri süslemek için örülmüş çiçekler kullanılır, örülmüş çiçekler süs eşyaları olarak da kullanılabilir. Bunlar çeşitli el işçiliğinde dava edilir.

Cevapla