Noel çoraplarını örmek için kit kullanma

örgü yılbaşı çorapları kişiselleştirilmiş kar tanesi örgü yılbaşı çorapları, 11 tasarımda mevcut - walmart.com

örgü yılbaşı çorapları kişiselleştirilmiş kar tanesi örgü yılbaşı çorapları, 11 tasarımda mevcut – walmart.com EFBKKZW

Noel çorapları piyasada kolaylıkla bulunur. O zaman neden onları örüyorsun? Sade ve basit cevap, kişiselleştirilmiş bir dokunuş vermektir. Bunu bir örgü seti kullanarak yapabilirsiniz. Ancak ilk başta, Noel çoraplarını örmek için kit kullanmanın artıları ve eksileri nelerdir?

Artıları:

  • Yeni başlayanlar için, Noel çoraplarını örmek için gerekli tüm önemli talimatları ve malzemeleri içerdiğinden, bir kit kullanılması tavsiye edilir. Öncül örgüciler bile bazen bu kitleri Noel çoraplarının yeni örgüsünü öğrenmek için kullanırlar.
  • Bir örücü, Noel çoraplarını örmek için malzeme seçmek için alış veriş yapmak zorunda olmadığından, bu kitleri kullanarak değerli zamanından tasarruf sağlar.
  • Noel çoraplarının örülmesi genellikle bir battaniyenin veya bir örünün örülmesinden daha karmaşık bir konudur. Ayrıca, duruma uygun tasarımı yapmalısınız. Tüm bu nedenlerden dolayı, örgüyü daha hızlı ve daha basit hale getirecek bir örgü seti kullanmak daha iyidir, ancak çoraplarınızı elinizde tutun.

Eksileri:

  • Çorap yapmak için bir örgü kiti kullanmanın eksileri sadece önceden örülenler için geçerlidir. Onlar, kendileri, yeteneklerinin bir kit ile kullanılmadığını düşünerek örgü konusunda çok iyiler.
  • Bir kit önceden belirlenmiş malzemeler içerdiğinden, farklı malzemelerle deney yapamazsınız. Ayrıca malzeme satın alırsanız, kiti satın almanın bir anlamı yoktur.
  • Noel çoraplarını örmek için kit kullanımında en büyük sorun, kitin kalitesizliğidir. Talimatları bazen anlamak zor, iplik ve iğneler bazen de mükemmel değildir.

Sonuç olarak: Kaliteli bir kit her zaman örgü deneyiminize bir artı sağlar.

2017-09-18 2017-09-18

Knitted flowers;
Crochet dog sweater patterns to try out

Cevapla