Kafa bandı örgü desenleri

örgü kafa bandı desen güzel kız örgü kafa bandı HJQVMKW

örgü kafa bandı desen güzel kız örgü kafa bandı HJQVMKW

Bugün bir şapka ya da atkı örmek, birçoğunun yanı sıra bir de saç bandı modelini bulacaksınız. Kafa bantları gittikçe yaygınlaşıyor ve gençler arasında çok ünlüydü, ancak çoğu farklı tarzlarda hazır kafa bantları almaya çalışıyor. Bir kafa bandını almanın bir yolu, bandı kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz diğer ve süslü yolu da örme bir kafa bandı elde etmektir. Kafa bandı desenleri daha fazla seçeneğe izin verdiği için de yaygınlaşıyor.

Kafa bantlarının örülmesi de başlamak için iyi bir yol olabilir. Bu kafa bantları şapkalar gibi yuvarlak değil, kolay ve düz ve düzdür; Bu yüzden çoğu kadın başlangıç ​​bandı olarak saç bandı veya eşarp takmaya başlar. Eşarplar düz ve yassıdır ancak saç bantları ilmek şeklindedir, bu yüzden şapka örmeyi öğrenmeye başlamak için iyi bir yoldur. Kablolu kafa bandı örgü desenleri, dikiş kafa bantları, altta çizgi olan kafa bantları ve bazı kafa bandı desenlerinin uçlarında biraz gevşemelerine yardımcı olan düğmeler vardır. Bu desen daha fazla esneklik sağlar.

Örgü kafa bandı deseni bir bandı kolayca örmenizi sağlar. Bu kalıplardan öğrenmek de kolay ve hızlıdır. Çok sayıda bükümlü kafa bandı deseni vardır, bunlar düz değildir ancak yuvarlak biçimde bir bükülme vardır. Bu basit olanlardan biraz daha şık bir model görünüyor. Bu kalıpları kullanarak kolayca bir kafa bandını örebilirsiniz.

2017-09-16 2017-09-16

A guide to crochet baby headbands
Girls crochet headbands for all

Cevapla