Hediye için tığsız desen

tığ işi ücretsiz desenleri tığ işi afgan ücretsiz desen APSUEOZ

tığ işi ücretsiz desenleri tığ işi afgan ücretsiz desen APSUEOZ

Demek evin ve ofisinle meşguldün. Yakınları ve aileleri bulmak için zaman bulamadınız ve şimdi sevgili doğum gününü nasıl unuttuğunuzu bilmiyorsunuz. Endişelenme; Bu kroşe ücretsiz desenleri güzel son dakika hediyeler yapacaktır. Bu hepimiz için çok yoğun bir hayat. Evde ve ofiste yapılacak tüm işlerde, doğum günleri, evlilik yıldönümleri ve insanların değer verdiği diğer birçok tarih gibi önemli tarihleri ​​hatırlamak zordur. Öyleyse, böyle bir sıkıntıda ne yapmalısınız?

Hediye vermemek bir seçenek değildir, çünkü sevdiklerinizin onları ne kadar sevdiğinizi bilmesini ve onlara tapmanızı istersiniz. Yıldönümlerini ve doğum günlerini unutup daha sonra hediye vermemeniz bunu göstermeyebilir. Bu yüzden gerçeği bildirmek için bu kroşe serbest kalıplarını kullanın.

Burada bazı basit örnekler var:

  1. Bir kroşe kolye: ister inan ister inanma, bir kroşe kolye şimdiye kadarki en kolay ve en çekici hediyeler. Bunu yapmak için çok zaman almayacak.
  2. Tığ işi bir oyuncak ayı: karmaşık görünüyor ama değil. Sadece beş cep hazırlamanız gerekiyor ve daha sonra bunları pamuk veya kullanmak istediğiniz malzeme ile doldurun.
  3. Bir kroşe yastık: Bundan daha kolay ne olabilir? Aslında hiçbir şey. Yastığın dikilmesi kolaydır, ancak tığ işi deseni ile çok hoş ve ön boyama yapacaktır.

2017-09-26 2017-09-26

Baby blanket knitting patterns for new mothers
Amazing crochet doilies

Cevapla