Eşarplar için en iyi örgü deseni hangisidir?

Örgü, çoğu kişi için en iyi zamandır. Birisi farklı örgü dikişlerini kullanarak çeşitli şeyler yapabilir. Saç bantları, kahve tutucular, battaniyeler, kazak, yastık kılıfları, hırkalar, başlıklar, çoraplar, başlıklar vb. Basit ve hızlı olan birçok kolay eşarp örgü modeli vardır. Güzel örgü desen ve tasarım soğuk görünüyor ve kış aylarında sıcaklık sağlar. Bunlar herhangi bir giysi üzerine giyilebilecek bir stil ifadesidir. Biri, atkıları örmek için en sevdiği renkleri kullanabilir veya farklı siyah giysilerle eşleşecek çok renkli bir atkı oluşturmak için siyah veya beyaz renkteki evrensel renkleri veya birçok renk karışımını kullanabilir.

Kolay Eşarp Örme Desenleri:

Taş eşarp örgü deseni: Bu, giyildiğinde şık bir görünüm yaratan basit ve güzel bir kalıptır. Yapmaları kolaydır. Bu desenin eşleşen bir kafa bandı atkı şıklığına katkıda bulunacaktır.

Tiftik fular: Tiftik fular da bir şal olarak bilinir. Çok rahatlar. Bu eşarplar bir veya iki yün top için yapılabilir. Bu çok uygun fiyata lüks bir his veriyor.

Kablolu fular: Kablolu fular, kış aylarında sıcak kalmak için en iyisidir. Eşleşen bir şapka ve kablolu desenli atkı herkese uyabilir ve görünümünü iyileştirebilir.

Çizgili sıska atkı: Çizgili sıska atkı yuvarlaktır ve çift kat kumaş sunmaktadır. Rahat bir his verir ve güzel renklerle yapılabilir.

Kullanışlı atkılar: Hafif olan yaz eşarpları. Küçük katlara kolayca sarılabildiklerinden ve gerektiğinde kullanılabildiklerinden kullanışlı tutulabilirler.

Cevapla