Denemek için panço desenlerini kroşe

Pançolar sizi kış mevsiminde ısıtmak için mükemmeldir. Bununla birlikte, herkes pançoları aynı şekilde görmüyor, bazı insanlar pançoların yaşlı bayanlar için olduğuna ve asla bir tane giyerken ölü tutulmayacaklarına inanıyor. Bazıları pançoların çok eski moda olduğuna ve yıllar önce olduğu yerde kalmaları gerektiğine inanıyor. Diğerleri ise onları takdir eder ve kışın sıcaklığının bir parçası olarak onları giymekten mutlu olurlar. Bakışınızı düzleştirecek bir tığ panço elde etmek, panço giymenin anahtarıdır.

Dikkate almanız gereken diğer şeyler ise pançoların en iyi şekilde altta oturan bir şeyle giyilmesidir. Panço altına bol giysiler giymek, her türlü pançoyu korkunç görünüme kavuşturacak ve ayrıca sizi sönük gösterecektir. Panço renklerini giysilerinizle iyi bir şekilde eşleştirmek, cilalı bir görünüm elde etmek için de önemlidir.

Büyükanne Meydanı Tığ Panço

Anneanne karesi tığ işi deseni, deseni kullanarak tığ işi yapılan tüm nesnelere çok karmaşık bir görünüm kazandırır. Bu desenle bir hippi kroşe panço yapabilir ya da onunla daha modern görünümlü bir panço yapabilirsiniz. Hippi panço için farklı renkteki iplikler, modern görünüm için tek renkli iplikler kullanılabilir.

Sakinleştirmek tığ işi panço

Dalgalanan kroşe dikişi, pançolarda harika görünen başka bir karmaşık kroşe desenidir. Dalgalanan kroşe panço yapmak için tek renk veya çok renkli bir iplikten iplik kullanabilirsiniz.

Cevapla