Denemek için örgü desenleri

Yeni başlayan, orta veya uzman, denemek isteyen, örgü ile ilgilenen herkesin yaşayabileceği birçok düz örgü deseni vardır. Aslında, zaten bildiklerinizden farklı örgü örüntülerini denemek sizi usta bir örücü yapacak ve farklı örgü örgüsü projelerinin nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi verecektir. En iyi örgü örgülerinden birkaçı, denenecek bazı korkular bu makalede ele alınmaktadır.

Dantel örgü deseni

Dantel örgüsünü örmeyi öğrenmek için uzman olmanıza gerek yok. En iyi sonuçlar, dantel ağırlığı ipliği kullanılarak elde edilir. Dantel ağırlığı yün bile kullanabilirsiniz. Bardak altlığı peçete dahil dantel örgüsü kullanılarak farklı desenler yapılabilir. Dantel örgüsünü kullanarak masa paspasları, eşarplar ve şallar gibi birçok eşya yapabilirsiniz.

Aran Örgü Desen

Aran modeli popülerdir ve çoğu kişinin favorisidir. Aran kalıbı kullanılarak kazak, süveter, şal yapılabilir. Bu proje için Aran iğnesi ile birlikte örme iğneler gerekecektir. Desen ayrıca, projeye daha karmaşık tasarımlar ve detaylar eklemek için kablo modeli ile birlikte örülebilir.

4Ply Örgü Deseni

4Ply ipliğini kullanarak örme, çeşitli 4Ply örme desenleri elde edilebilir. Örgü genellikle orta ağırlıktadır ve desenden yapılan kazaklar sonbahar mevsiminde giyilebilir. 4Ply örgü modelini kullanabilecek diğer projeler arasında hırkalar, kazaklar, eşarplar ve şallar sayılabilir. 4Ply örme gün geçtikçe popüler hale geliyor, bu nedenle bugün bu beceriden yararlanın.

Cevapla