Bebek giysileri tığ işi için bir rehber

Kış mevsimi neredeyse burada. Eminim ki tüm yeni anneler, bebeklerini bu mevsimde sıcak ve rahat tutmanın ve onları soğuk algınlıklarından korumanın yollarını aramaktadır.

En iyi çözüm, elbette, genç olanınız için sıcak ve rahat kıyafetlerdir. Piyasadan çeşitli sıcak giysiler arasından seçim yapabilirsiniz. Fakat neden biraz daha fazla mil atmıyorsunuz, biraz daha çaba sarf ediyorsunuz ve bebek kıyafetlerini kendiniz kroşe?

Bebeğinizin kıyafetlerini kendiniz kroşe etmenin en iyi yanı, belki de yaptığınız kıyafetleri kişiselleştirmek. Hazır bebek örgü kıyafetleri satın alırsanız, renklerden, stilden veya satın aldığınız ürünün kalitesinden ödün vermek zorunda kalabilirsiniz ve satın almaktan başka seçeneğiniz olmaz.

Öte yandan, bazı kıyafetleri kendiniz tığlamaya karar verirseniz, renkleri ve iplik türünü kendiniz seçebilirsiniz. Genellikle, piyasada satılan örgü kıyafetler, yumuşak tip yerine kırılgan ve kaba olan yanlış iplik tipinden oluşur. Bebek kıyafetlerini örerken, doğru iplik veya yün türünü aldığınızı daima hatırlamanız gerekir.

Elbiseyi örerken çok zor bulmazsınız. Yapmanız gereken tek şey, normal boyutlu makaleleri örerken takip ettiğiniz aynı kalıpları takip etmektir. Tek fark yünlü ürünün uzunluğu ve içindeki dikişlerin yönünü değiştirme noktalarıdır.

Bu iki şeyi aklınızda tutarsanız, bebek kıyafetlerini mükemmel şekilde tığlayabilirsiniz.

Cevapla